AÖF Sınav Sonucu
İnsan Kaynakları

DUYURULAR


KPSS kurslarımızda Büyük Fırsat

Hafta çi grupları 399 TL, Hafta sonu grupları 499 TL. Yeni Gruplarımız Başlıyor
 

YENİDEN ÖĞRENCİ KİMLİK veya TANITIM KARTI DÜZENLENMESİ

Öğrenci kimlik veya tanıtım kartının kaybedilmesi ya da kullanılamaz hale gelmesi durumunda öğrenciler, AÖF bürolarına bizzat başvurup aşağıdaki koşulları yerine getirerek öğrenci kimlik veya tanıtım kartının yeniden düzenlenmesini isteyebilirler.

Bunun için; 

·         Öğrenci kimlik veya tanıtım kartınızı kaybettiğinizi belirten dilekçenizle beraber

·         10 YTL’lik kimlik bedelini Anadolu Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlığı'nın T.C. Ziraat Bankası ESKİŞEHİR Şubesi 40003689-5001 numaralı hesabına yatırın

·         Bankadan alınan dekontun aslını dilekçeye ekleyerek AÖF bürosuna bizzat başvurunuz.
Not: Kimlik kartı için ödemeniz gereken bedelin bankaya mektup, posta havalesi, EFT, kargo, vb. yolla gönderilmesi halinde işlem yapılmaz ve yatırılan bedel iade edilmez.

·         Hazırlanan yeni öğrenci kimlik kartınızı bağlı olduğunuz AÖF bürosundan teslim alabilirsiniz. Bu nedenle bağlı olduğu büro dışında herhangi bir AÖF bürosuna başvuran öğrenciler, kimlik veya tanıtım kartlarını başvurdukları değil bağlı oldukları bürodan alabilirler.

·         Öğrenci kimlik veya tanıtım kartınızı bürodan alabilmeniz için, fotoğraflı özel kimlik belgesiyle

·         (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi gibi) büroya bizzat başvurmanız gerekmektedir.

·         Kaybolan öğrenci kimlik veya tanıtım kartının bulunması veya yeniden kimlik kartı düzenletilmesinden vazgeçilmesi halinde bankaya yatırılan bedel iade edilmez.

·         Posta yoluyla veya bir yakınınız aracılığı ile öğrenci kimlik veya tanıtım kartı çıkartılması mümkün değildir.
 
 

ÜYE GİRİŞİ

AÖF DENEME SINAVI

ANALİZ
YAYINLARI

ALES Kurslarımız

DGS Kurslarımız

KPSS Kurslarımız

AÖF Hakkında